HP Spectre x360 13T-AW000 Core i7-1065G7 16gb Ram 1tb ssd
Order via WhatsApp
SKU: ASQVJ46140
System Specification:
Product name: HP Spectre x360 – 13t-aw000
Operating system: Windows 10 Home 64
Processor: Intel® Core™ i7-1065G7 (1.3 GHz base frequency, up to 3.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 8 MB L3 cache, 4 cores)
Chipset: Intel® Integrated SoC
Memory: 16 GB LPDDR4-3200 SDRAM (onboard)
Video graphics: Intel® Iris® Plus Graphics
Hard drive: 1 TB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Optical drive: Optical drive not included
Expansion slots: 1 microSD media card reader
External ports:
  • 1 USB 3.1 Gen 1 Type-A (HP Sleep and Charge);
  • 1 headphone/microphone combo
Minimum dimensions (W x D x H): 30.6 x 19.45 x 1.69 cm
Power supply type: 65 W USB Type-C™ power adapter